7/24 İletişim

0 552 476 77 16

7/24 İletişim
Biz Size Ulaşalım

info@bursaardaevdeneve.com

Biz Size Ulaşalım
Whatsapp
m-evden-eve-nakliyat - Arda Taşımacılık

MustafaKemalpaşa Evden Eve Nakliyat

MustafaKemalpaşa evden eve nakliyat taşınma işleminin olduğundan daha kolay bir şekilde sağlanması ve daha hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesi için uygulanan bir hizmettir. Bursa’nın Mustafa Kemalpaşa ilçesinde yaşayan veya taşınmak isteyen müşterilerimize bu hizmeti vermekteyiz.

Tercih edilecek olan nakliyat firmasının bünyesinde barındırdığı hizmetler veya fiyatlandırmaları büyük bir önem arz taşımaktadır. Firmamızın Bursa Mustafa Kemalpaşa nakliyat hizmeti olarak sunmuş olduğu birçok hizmet bulunmaktadır.

Bu hizmetler arasında en çok tercih edilen asansörle araçlarla yapılan taşıma işlemidir. Birçok nakliyat firması bünyesinde bulunmayan sigortalı taşıma hizmetini siz değerli müşterilerimiz için sunmaktayız.

Mustafa Kemalpaşa Asansörlü Nakliyat Hizmeti

Mustafa Kemalpaşa asansörlü nakliyat hizmeti firmamız içerisinde en çok tercih edilen hizmetlerden bir tanesidir. Yüksek binaların günümüz mimarisinde yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Bu nedenle asansörlü araçlar ile taşınma yöntemi tercih edilmesi üst düzeylere çıkmaktadır.

Asansörlü araçlar ile nakliyat yapılmasının büyük avantajları bulunmaktadır. Bu avantajlardan bir tanesi eşyaları bina içerisindeki asansör ve merdivenlerden çıkartırken alabileceği hasardır. Bu nedenle bina dışarısından yükseltilen asansör ile taşınmasında alacağı hasarın daha az olmaktadır.

Burada dikkat edilmesi gereken en önemli unsur eşyaların asansör üzerine iyi sabitlenmesidir. MustafaKemalpaşa evden eve nakliyat yapılırken asansörlü araca eşyanın tam olarak sabitlenmemesi, yükselmesi sonrasında oluşabilecek bir sebep nedeniyle eşyanın düşmesi ile beraber eşyanın zarar görmesi ve aynı zamanda insan sağlığını da tehlikeye atılmasına neden olabilmektedir. Bu nedenle bu konuda çok dikkatli olunmalıdır.

Bursa Evden Eve Nakliyat  Paketleme Hizmeti

Bursa evden eve nakliyat hizmet içerisinde sunmuş olduğumuz bir diğer hizmet ise paketleme hizmetidir. Bu hizmet sayesinde eşyaların daha hızlı ve daha iyi bir şekilde paketlenmesi sağlanmaktadır.

Alanında uzman olan kadromuz ve ekip arkadaşlarımız sayesinde evinizde yer alan en küçük eşyalardan en büyük eşyalara doğru paketleme yapılmaktadır. Eşyalarımı paketlenmesi sırasında kırılması hasar alması ve ezilmesi büyük oranda engellenmektedir

Mustafa Kemalpaşa evden eve nakliyat hizmeti içerisinde yapılan paketlemeler sırasında kırılacak eşyalar arasında kırılmayı çizilmeyi önleyecek şekli ile farklı paketler ve farklı materyaller yerleştirilerek kırılma ve hasar büyük oranda engellenmektedir.

MustafaKemalpaşa Evden Eve Nakliyatta Diğer Firmalardan Farkımız

Bursa evden eve  olarak sunmuş olduğumuz hizmette diğer firmalara oranla farklı birçok unsura yer vermekteyiz. İlk olarak söyleyebileceğimiz sigortalı taşıma işlemidir. Birçok firma bu işlemi gereksiz masraf olarak görmekte ve eşyaların bununla beraber taşıma sağlamaktadır.

Ancak firmamız siz değerli müşterilerimiz için eşyaların sigortalı bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır. Siz değerli müşterilerimizin mağduriyet yaşamaması adına bu hizmeti sizlere sunmaktayız. Bunun gibi farklı birçok konuda diğer firmalara oranla daha uygun hizmetler sunmaktayız.

MustafaKemalpaşa Evden Eve Nakliye Fiyatlandırması

MustafaKemalpaşa evden eve nakliye hizmeti verilirken dikkat edilmesi gereken en büyük unsur fiyatlandırmadır.

Birçok firma kısa mesafe dahi olsa şehir içerisinde olduğunda aynı miktar parayı talep etmektedir. Nakliyat fiyatlandırması yapılırken fiyatın yüksekliğine en çok etkileyen durum asansörle araçların kullanılmasıdır.

Asansörlü araçların var olmasının yanı sıra eşyaların miktarı ve buna bağlı olarak seçilecek aracın büyüklüğü de fiyatlandırmayı etkilemektedir. Bu durumların yanı sıra eklenen her farklı hizmet fiyatlandırmayı etkiler.

Sosyal Medya ile Paylaş
ARA
Konum