7/24 İletişim

0 552 476 77 16

7/24 İletişim
Biz Size Ulaşalım

info@bursaardaevdeneve.com

Biz Size Ulaşalım
Whatsapp
Evden Eve Taşıma Fiyatları- Arda Taşımacılık

Evden Eve Taşıma Fiyatları

Evden Eve Taşıma Fiyatları ile bulunduğunuz evden, farklı sebeplerle yeni bir adrese geçmeniz gerekebilmektedir. Bu süreçte, az ya da çok eşyanız olması fark etmemektedir. Güvenli bir firmadan evden eve taşıma hizmeti alabilirsiniz. Şehir içi veya şehir dışı olacak şekilde uygulanan bu hizmetten yararlanabilirsiniz. Siz; elektrik açtırma, doğalgaz aboneliği gibi işlemlerle uğraşırken ekibimiz, sorunsuz bir şekilde eşyalarınızı kolilere yerleştirir. Koltuklarınız ve kanepeleriniz, kumaşlarında yırtılma ya da kol kısımlarında çizilme meydana gelmemesi için korunaklı  şekilde sarılmaktadır. Parkelerinizin çizilmemesi içinse bu tarz eşyalar sürüklenerek değil kaldırılarak taşınmaktadır.

Evden Eve Taşımada Kullanılan Yöntemler

Taşınacağınız ya da boşalttığınız ev üst katlarda ise asansör aracılığıyla taşıma işlemi gerçekleştirilmektedir. Asansörün ucunda bulunan kabin, yukarıya ve aşağıya doğru hareket ederek eşyaların güvenli bir şekilde taşınmasını sağlar. Geniş yapıda olan kabin, deneyimli personeller tarafından yerleştirildiği takdirde herhangi bir kaza olasılığı ortaya çıkmaz. Siz de tecrübeli bir ekipten destek alarak evden eve nakliyatta sorunsuz bir hizmetin keyfini çıkarabilirsiniz.

Arda Evden Eve Nakliyat olarak evinizde yapacağımız ön inceleme neticesinde, tüm detaylar ayrıntısına kadar planlanmaktadır. Bu sayede taşınma sırasında herhangi bir hataya mahal verilmemektedir. Müstakil evler, villalar için merdivenle taşıma yöntemi kullanılmaktadır. Uygun sayıda personel ile işlerini yürüten firmamız, kısa süre içerisinde eşyalarınızı taşıyarak gerekli montaj işlemlerini tamamlar.

Evden Eve Taşıma Fiyatlarında Bursalıların Tercihi

Yaz sezonunda yoğunluğun arttığı nakliye sektöründe, istediğiniz an hizmet alabilmek için randevunuzu zamanında almalısınız. Bu sayede istediğiniz tarihte taşınma sürecini halledebilirsiniz. Firmamız, sizin için fiyatlarını en uygun olacak seviyelerde belirler. Eşyalarınızın sayısı, evin yüksekliği gibi detaylar incelendikten sonra toplam çalıştırılması gereken personel sayısına karar verilmektedir. Bu aşamadan sonra belirlenen fiyat size sunulmaktadır. Hangi firmadan hizmet alacağınıza karar vermeden önce sadece fiyata değil kaliteye de önem vermelisiniz. Evden eve taşıma fiyatları açısından uygun olduğunu düşündüğünüz deneyimsiz bir firma, ekstra maliyetlerle karşılaşmanıza neden olabilmektedir. Bursa’da profesyonellik deyince ilk akla gelen isimlerden olan Arda Evden Eve Taşımacılık ile çalışmaktır. Unutmayın ki hiçbir başarı tesadüf değildir.

Sosyal Medya ile Paylaş
ARA
Konum