7/24 İletişim

0 552 476 77 16

7/24 İletişim
Biz Size Ulaşalım

info@bursaardaevdeneve.com

Biz Size Ulaşalım
Whatsapp
Kurumsal Evden Eve Taşımacılık

Kurumsal Evden Eve Taşımacılık

Kurumsal evden eve taşımacılık  hizmeti almak demek, taşınma sürecini kısa sürede sorunsuz bitirmek anlamına gelir. Kaliteli paketleme malzemelerini kullanan veya yüksek katlar için asansör donanımını kurabilen firmalara ile taşınınız. Müşteri memnuniyeti odaklı hareket edebilen bir firma, taşınma sırasında içinizin son derece rahat olmasını sağlar. Arda Evden Eve Nakliyat; Bursa’da yıllardır sürdürdüğü eşya taşıma hizmetini, daha iyi bir noktaya taşımayı kendisine ilke edinmektedir.

Kurumsal Evden Eve Taşımacılıkta Yeni Yaklaşımlar

Kurumsal evden eve taşımacılık firmaları, son yıllarda yoğun bir şekilde asansör sistemini kullanmaktadır. Bunun nedeni binaların özellikle büyükşehirlerde yüksek katlı olarak inşa edilmesidir. Yüksek binalarda merdivenle taşıma yapmak hem personelin aşırı yorulmasına hem de işlerin uzun saatler almasına neden olur. Firmamız kullandığı asansör sistemlerinin düzenli şekilde kontrollerini yaparak herhangi bir aksaklık yaşanma ihtimalini ortadan kaldırır. Eşyalarınız yapılarına uygun şekilde yerleştirildiği için asansörlü nakliye aracındayken devrilmez ya da yere düşmez. Yine de her ihtimale karşı çevrede gerekli güvenlik önlemleri firmamız tarafından alınmaktadır.

 

Kurumsal Evden Eve Taşımacılıkta Fiyatlar

Taşınma sırasında çok sayıda masrafın ortaya çıkması, insanları çoğunlukla ucuz bir firma arayışına yönlendirir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken sadece ucuz değil kaliteli bir hizmet aldığınızdan da emin olmaktır. Yanlış bir firma tercih etmeniz halinde evden eve taşımacılıkta öngörülen maliyetlerden farklı giderlerle karşılaşabilirsiniz. Eşyalarınızın kırılması ya da farklı nedenlerle hasar alması gibi durumlarda, sadece kurumsal evden eve nakliyat firmaları zararınızı telafi eder. Bu nedenle sigortalı olarak faaliyetlerini yürüten bir şirket ile anlaşmanız son derece önemlidir. Bir diğer dikkat etmeniz gereken nokta ise firmanın yasal prosedürlere uygun hareket edip etmediğidir. Aranızda yaptığınız anlaşmada belirlenen tarih ve saati kafasına göre değiştiren ya da size sözleşmede belirtilenden farklı bir fiyat sunan firmalar nedeniyle işleriniz gecikebilmektedir. Arda Evden Eve Nakliyat olarak kurumsal yaklaşımla ve sigortalı olarak sürdürdüğümüz faaliyetlerimiz sayesinde siz de memnun kalacağınız bir hizmetten faydalanabilirsiniz; eşyalarınızın, istediğiniz vakitte istediğiniz yerde olmasını sağlayabilirsiniz. Unutmayın ki hiçbir başarı tesadüf değildir. 

Sosyal Medya ile Paylaş
ARA
Konum