7/24 İletişim

0 552 476 77 16

7/24 İletişim
Biz Size Ulaşalım

info@bursaardaevdeneve.com

Biz Size Ulaşalım
Whatsapp
Kurumsal Nakliyat

Kurumsal Nakliyat Firmaları

Kurumsal Nakliyat da söz konusu nakliye sektörü olduğunda, profesyonel bir hizmet alabilmek son derece önemlidir. İşini özenle yapan deneyimli bir firma, taşıma işlemi sırasında eşyalarınızın güvenliğini sağlar. Aynı zamanda çevrede de yeterli önlemleri alarak sürecin sorunsuz ilerlemesini amaçlar. Taşınmaya karar verdiğinizde kurumsal evden eve nakliyat firması ile çalışmanın bir diğer avantajı da zamanında ve planlı bir hizmet almaktır. Bu nedenle iş yerinizden izin almak zorundasınız. Belirli bir tarihte yeni bir şehirde çalışmaya başlamak zorundaysanız , hiçbir sıkıntı yaşamadan süreci tamamlayabilirsiniz.

Kurumsal Nakliyat ‘ da Doğru Adres

21 yıllık deneyimi ve profesyonellikten taviz vermeyen  Arda Evden Eve evini taşımak isteyenler için ideal seçenektir. Tüm ekibimizin deneyimli personellerden oluşmaktadır. Bu personellerin hangi durumda nasıl davranmaları gerektiğini bilmeleri sayesinde hiçbir problem yaşamadan süreci tamamlamaktasınız. Bu nedenle daha kolay hale gelmektedir. Sizlerle yaptığımız görüşmelerde bütün detaylar ayrıntılarıyla konuşulmaktadır. Ardından en uygun evden eve nakliyat fiyatları ile bütçenizi sarsmadan evinizi taşımanıza destek olunmaktadır.

Kurumsal Nakliyat

Kurumsal Nakliyat

Tarih ve zaman planlamasına harfiyen uyulması sayesinde zaman kaybetmeden taşıma işlemine başlanmaktadır. Her eşyanın hassasiyet derecesine uygun şekilde paketleme ve kolileme işlemleri yapılmaktadır. Bu sayede varış noktasına ulaşıncaya kadar herhangi bir hasar meydana gelme ihtimali ortadan kaldırmaktadır. İstenmeyen kazaların olması halinde ise eşyalarınızda meydana gelen hasarın maddi değeri firmamız tarafından ödenmektedir.

Kurumsal Nakliyatta Profesyonel Yaklaşım

Taşıma yöntemi konusunda nasıl bir yol izleneceği, firmamız tarafından yapılan ön inceleme çalışmaları sayesinde netleştirilmektedir. Binanızın asansör kullanımı için uygun  bir çevre düzenlemesi yoksa ya da cam ve balkon kapıları yeterli genişlikte değilse farklı yöntemler tercih edilmektedir. Evden eve nakliyat firmalarının sıklıkla yaptığı hatalardan biri insan taşımak için tasarlanan asansörleri ağır yükler için kullanmalarıdır. Bu durum ciddi kazaların mal ve can kayıplarının yaşanmasına neden olabileceğinden kesinlikle tercih edilmemelidir. Firmamız sizin için en uygun çözümleri sunarak eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde dairenize ulaştırır. Sizlerde Bursa içinde veya  farklı bir şehirdeki ikametgâhınızda yeni hayatınızı kurarken Arda Evden Eve Nakliyat’tan kurumsal destek alabilirsiniz.

Sosyal Medya ile Paylaş
ARA
Konum