7/24 İletişim

0 552 476 77 16

7/24 İletişim
Biz Size Ulaşalım

info@bursaardaevdeneve.com

Biz Size Ulaşalım
Whatsapp
bursa asansörlü evden eve nakliyat

Beyaz Eşyalar ve Mobilyalar Nasıl Ambalajlanır?

Bursa’da evden eve nakliyat firması aradığınızda aklınıza bir çok soru işareti gelebilmektedir. Bunlardan bir tanesi ve  çok merak edileni de eşyaların nasıl taşınıp paketlemesinin nasıl yapılacağıdır. Eşyalarınız genelde evdeki en değerli eşyalardır. Bu yüzden zarar görsün istemezsiniz.

Eşyalar öncelikle kirlenmemeleri için streç ile ambalajlanırlar. Streç eşyaların kirlenmesini ve tozlanmasını önler fakat çizilmesini ve herhangi bir darbeye karşı dayanıklı olmasını sağlayamaz. Bu yüzden streçin üzerine patpat veya battaniye ile ambalajlama işlemleri uygulanmaktadır. Bu işlem hem taşınma sırasında hem de araç içerisinde seyahat ederken eşyaların zarar görmesini önleyecektir.

Bursa Evden Eve Firmaları

Bursa’da Evden eve  firmaları eşyaları paketleme işlemi sırasında havalı poşet denilen patpat, streç, ambalaj kağıtları  ve nakliye battaniyesi kullanmaktadır. Ekipler bu konuda özel eğitim almış kişilerden oluşmaktadır. Neredeyse bütün Bursa evden eve nakliyat firmaları paketleme işlemlerini kendileri yapmaktadırlar. Müşteriler bu konuda herhangi bir  bilgi sahibi değildir ne de gerekli malzemelere sahip değildirler. Bu sebeple firmalar eşyaları taşımadan önce sıkı bir ambalajlama işleminden geçirirler. Böylelikle eşyalar taşınırken araç içerisinde seyahat ederken  zarar görmeleri engellenmektedir.

Paketleme Nasıl Yapılır?

Bursa’daki iyi firmalar bu adımları sırasıyla uygularlar. Yapmanız gereken tek şey ambalaj işlemlerinin başında durmak ve 150-200 lira daha fazla verip kaliteli firmalar ile anlaşmak olacaktır. Zira 100 lira ucuza taşınmak için eşyalarınızdan olmayın. Eşyalarınız çok pahalıdır. Bursa evden eve nakliyat ambalajlama işlemlerini iyi yapan firmaları seçerken ise dikkat etmeniz gerekenleri bu yazımızda görebilirsiniz.

Sosyal Medya ile Paylaş

11 Yorum

 • Aytaç ünker

  Bursa evden eve nakliyat firması eşyalarımızı sorunsuz bir şekilde ambalajlayıp yeni evimizi taşıdılar. Kalite hizmetin tek adresi gerçekten çok memnun kaldık kendilerine ve profesyonel ekibine teşekkür ederiz. Arda evden eve

  • admin

   Güzel yorumunuz için teşekkür ederim. Bursa evden eve nakliyat firması olarak sizlere daha kaliteli hizmet sunmak için buradayız.

 • ramazan

  Bursadaki en iyi evden eve nakliyat firmasıdır, işlerini titizlikle ve dikkatle yapıyorlar güler yüzlü hizmet anlayışları için ayrıca kendilerin teşekkür ediyorum.

  • admin

   Değerli yorumunuz için teşekkür ederim. Bursa evden eve nakliyat firması oalrak sizlere uzman ekibimiz ile daima kaliteli hizmet sunmaktayız.

 • Emirhan

  Tek kelimeyle harika. Yeni evime taşınırken beyaz eşya ve mobilyalarımı nasıl ambalajlayacağım diye düşünürken bu firma ile karşılaştım. Başta tereddüt ettim ama sonra ne kadar kaliteli ve profesyonel olduklarını eşyalarımın bu kadar çabuk ve hasarsız halde taşındığını görünce anladım. Evden eve nakliyat konusunda bu firmaya daima güveniyorum. Başarılarınızın devamını dilerim.

  • admin

   Evden eve nakliyat hizmetinde son derece önemli olan şey Hasarsız eşya taşıma işlemidir. Bursa nakliyat firması olarak sizlere sorunsuz hizmet sağlamak bizim görevimiz 🙂

 • Hüseyin Arı

  Bursa evden eve nakliyat firmasına çok teşekkür ederim. Evimi sorunsuz taşıdım.

  • admin

   Yorumunuz için teşekkür ederim 🙂

 • İsmail ışık

  İşinin ehli arkadaşlar. Çok memnun kaldık tek bir hasar olmadan eşyalarımızı taşıdılar. Ekonomik ve kaliteli bir iş çıkardılar.

  • admin

   Güzel yorumunuz için teşekkürler

 • Mehmet KARAHAN

  BURSADA YENİ ACTİGİMİZ OFİS TASİMA İSLEMLERİMİZİ SORUNSUZ SEKİLDE YAPTİLAR PAKETLEME SORUNSUZ SEKİLDE YAPTİLAR BUNDAN SONRAKİ TUM TASİMA İSLEMLERİMİZ İCİN BİZLERE YARDİMCİ OLACAKLARINI BELİRTTİLER KENDİLERİNE TEŞEKKÜR EDERİZ.

Comments are closed.

ARA
Konum