7/24 İletişim

0 552 476 77 16

7/24 İletişim
Biz Size Ulaşalım

info@bursaardaevdeneve.com

Biz Size Ulaşalım
Whatsapp
Evden Eve Nakliyat Fiyat - Arda Taşımacılık

Evden Eve Nakliyat Fiyat Al

Evden eve nakliyat fiyat Bursa’nın farklı bir noktasında yeni yaşama başlamak ya da hiç bilmediğiniz bir şehre taşınmak, oldukça uzun süreçtir. Bu süreçte yola çıkacağınız firmanın deneyimli ve profesyonellikten taviz vermeyen bir anlayışa sahip olması gerekir. Aynı zamanda evden eve nakliyat fiyatlarının da bütçenizi sarsmayacak makul seviyelerde olması önemlidir. Taşınacağınız kesinleştikten sonra internetten ya da yakın çevreniz aracılığıyla uygun bir firma arayışına girebilirsiniz. Bu arayışınızın sonucunda Bursa’da en iyi hizmeti alabileceğiniz şirketlerden biri 21 yıllık tecrübesiyle Arda Evden Eve Nakliyat’tır.

Evden Eve Nakliyat Fiyat Hesaplama

Firmamızla yapacağınız görüşmelerde, talepleriniz dinlendikten sonra gerekli görülmesi halinde evinizde bir inceleme yapılır. Yeni taşınacağınız evin uzaklığı, eşyalarınızın miktarı, binaların yüksekliği gibi detaylar, fiyatların belirlenmesinde etkilidir. Fiyat üzerinde anlaşmaya varıldıktan sonra belirtilen gün ve saatte ekibimiz, taşınma işlemlerine başlar. Bu noktada herhangi bir gecikme yaşanmamasına oldukça özen gösterilir.

Ev sahibi tarafından yapılan kolileri kontrol eden personellerimiz, düzgün şekilde kapatılmayan ya da bantlanmayanları düzeltmektedir. Siz hiçbir hazırlık yapmasanız bile tüm paketleme veya kolileme işlemleri, ekibimiz tarafından uygun malzemelerle  en kısa sürede yapılmaktadır. Evden eve taşımacılık Bursa fiyatlarında uygun seçenekleri sunan firmamız, işine gösterdiği özenle her zaman müşterilerinin beğenisini kazanır. Boyutlarına ve yapılarına uygun şekilde araca yerleştirilen eşyaların hasar almaması için şoförlerimiz; ani manevralardan, frenlerden kaçınır.

Bursa Evden Eve Taşıma Fiyatları

Aracımız yeni evinize ulaştığında, çevrede gerekli tedbirler alındıktan sonra asansör kurulumu yapılır. Eşyalarınızın yüklemesine geçilmeden önce mekanizmanın sorunsuz bir şekilde çalıştığından emin olunur. Çevrede bulunan insanlar, taşıma sırasında asansörün altından geçmemeleri konusunda uyarılır. Bu sayede sorunsuz bir süreç için gerekli şartlar oluşturulur. Tüm eşyaların düşmeden yerine ulaşabilmesi için yerleştirme işlemi titizlikle yapılır.

Bursa evden eve nakliyat fiyatları noktasında sunduğumuz uygun seçeneklerin yanı sıra depolama desteğimizden de yararlanabilirsiniz. Yeni evinize taşımak istemediğiniz eşyalarınızı saklamak için firmamızdan depolama talebinde bulunabilirsiniz. Tüm hizmetlerimizin sigortalı olarak sağlanması sayesinde maddi anlamda kayıp yaşamanız engellenir. Eşyalarınızın kırılmasını ya da taşınma işleminin saatler sürmesini istemiyorsanız, siz de Bursa Arda Evden Eve Nakliyat güvencesiyle hizmet alabilirsiniz.

Sosyal Medya ile Paylaş
ARA
Konum