7/24 İletişim

0 552 476 77 16

7/24 İletişim
Biz Size Ulaşalım

info@bursaardaevdeneve.com

Biz Size Ulaşalım
Whatsapp
Bursa Evden Eve Nakliyat - Arda Taşımacılık

Bursa Ev Taşıma

Yeni bir ev taşıma kararı verdiğinizde,  ilk yapmanız gereken nakliyat firmalarını araştırmak olmalı. Güvenli bir evden eve nakliyat hizmeti için pek çok kriteri bir arada değerlendirmek durumundasınız . Nakliyat hizmeti veren firma olmakla birlikte, köklü ve güvenilir olanı bulma konusunda son derece dikkatli olmalısınız. Bursa Evden Eve Arda Nakliyat olarak mutlaka referanslarımızı incelemelisiniz.

Hizmet Güvencesi

Nakliyat hizmetine başladığımız ilk günden itibaren en çok dikkat ettiğimiz konu müşterimizin memnuniyeti olmuştur. Her zaman bu konuda kendimizi ve ekibimizi eğitmeye ve güçlendirmeye adadık. Diğer  Evden Eve Nakliyat firmalarına göre en büyük farkımızda bu olmuştur. Bizim en büyük reklamımızı müşterilerimiz yapar ve bu konuda Bursa halkı bizi hiç bir zaman yalnız bırakmadı. Referans olarak aldığımız müşterilerimizin işlerini en kaliteli şekilde yapabilmemiz taşıma sektöründe bizi ayrıştıran nokta olmuştur.

Fiyatlama

Genelde evden eve nakliye için en çok sorulan soru “Fiyat ne kadar?” şeklindedir. Bursa Evden Eve Arda Nakliyat olarak bunun çok yanlış bir yaklaşım olduğunu söylemek gerekli.

Doğru fiyatı verebilmemiz için taşınacak eşyalarınızın durumu veya katlarınızın durumu ile ilgili sizden detaylı bilgi almamız gereklidir.

Ev Taşıma Hakkında Püf Noktalar

Ev Taşıma hizmetinde eşyalarınızın durumu, yeni taşınacağınız dairenin katı, merdiven genişliği gibi konuları öğrenerek hesaplama yapabiliriz. Hesaplama yaptıktan sonra sizlere fiyat verebiliriz.

Bu hesaplamalar yapılmadan telefonda evden eve nakliyat için size söylenen hiçbir fiyata güvenmemelisiniz.

Taşıma Hizmetinde Önemli Hususlar

Bursa Arda Nakliyat ile taşınma hizmetinde, eşyalarınızın kaç kişi tarafından, hangi koşullarda veya ne kadar sürede taşınacağını sorabilirsiniz. Taşınma günü ve saatiniz için öncesinde randevu almayı unutmayınız.

Bunun yanında asansörlü taşımacılık için tecrübeli bir firma olmasına dikkat etmelisiniz. Mümkünse referans talep etmek de iyi bir tercih olacaktır. En önemlisi Bursa güvenli taşıma için her türlü ekipmana ve profesyonel kadroya sahip olduğumuzu düşünüyoruz. Bursa (Nilüfer, Osmangazi,  Yıldırım, Mudanya, Gürsu, Kestel) gibi İlçelerde taşıma hizmeti vermekten memnuniyet duyuyoruz.

Bursa ev taşıma

Bursa ev taşıma

Sosyal Medya ile Paylaş

6 Yorum

 • Onur kılıçarslan

  Evimiz için şehirler arası taşımacılık firması arıyorduk.internetten ulaştıgımız öz veri ile çalışan güzel bir firma

  • admin

   Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz

 • Serkan

  İnternettten bulunan firmalara olan kaygımı gideren işini titizlikle yapan bir firma.İlginize teşekkürler.

  • admin

   Çok teşekkürler geri bildiriminiz için. Evden eve nakliyat bursa olarak sizlere daima en iyi hizmeti sunmaktayız.

 • Şafak

  Sorunsuz ev taşıma kesinlikle budur. İşini düzgün yapan, profesyonel insanlar teşekkürler…

  • admin

   Teşekkürler. Daima kusursuz evden eve nakliyat firması olacağız.

Comments are closed.

ARA
Konum