7/24 İletişim

0 552 476 77 16

7/24 İletişim
Biz Size Ulaşalım

info@bursaardaevdeneve.com

Biz Size Ulaşalım
Whatsapp
Bursa Evden Eve Nakliyat - Arda Taşımacılık

Bursa Sigortalı Taşımacılık

Bursa Sigortalı Taşımacılık

Bursa sigortalı taşımacılık hizmeti ile evlerini veya iş yerlerini taşımak isteyen müşterilerimize sigortalı taşıma hizmeti vermekteyiz.

Sigortalı Taşıma Şirketleri

Bursa evden eve nakliyat  güvenli, zamanında çalışma yapan, kaliteli ve garantili taşımacılık hizmetidir. Kasko şirketi aracılığı ve anlaşması ile yapılan sözleşmeye verilen adıdır. Anlaşma maddelerine göre eşyaların zarar görmesi durumunda tüm zararınız Bursa Arda Nakliyat firmamızca karşılanmaktadır.

Günümüzde eşya taşımacılığı konusunda hizmet veren birçok firma farklı kalite standartlarında hizmet sunmaktadır. Eşyaların sorunsuz şekilde taşınması ve yeni adresinize ulaştırılması konusunda profesyonel hizmet sunan nakliye firmaları ile siz de eşyalarınızı yeni adresinize kısa sürede sorun yaşamadan ulaştırabilirsiniz

Bursa Sigortalı taşımacılık nedir ve taşıma esnasında müşterilere ne gibi artılar sağlar?

Sigortalı Nakliyat İle Eşyalarınızı Güvenle Taşınmaktadır. Eğer siz de nakliye hizmeti alarak evinizi ya da ofisinizi taşımaya karar verdiyseniz. Bu konuda güvenilir ve profesyonel hizmet sunan nakliye firmalarını tercih etmelisiniz. Sigortalı nakliye nedir veya bu hizmet müşteriye ne gibi artılar sunar?

Evinizi taşırken eşyalarınızın hasar görmesi veya deforme olması gibi durumlarda sigortanız devreye girmektedir. Sigorta hasarı ve maddi zararı karşılayarak müşterinin yaşamış olduğu sorunu anında çözmektedir. Özellikle şehirler arası taşımacılıklarda taşıma sigortası son derece önemlidir. Şehir içi taşımacılık hizmetlerinde de taşıma sigortası yaptırarak eşyalarınızı güvenle yeni adresinize ulaştırmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

Taşıma sigortası kapsamına giren eşyalarınızın gerekli kayıt işlemlerini yapmaktır. Taşıma öncesinde eşyalarınızın nakliye sigortasını yaparak taşıma hizmetlerimizi başlatıyoruz

Taşınma sırasında her hangi bir zayiata uğramamak veya uğratmamak adına taşımış olduğumuz eşyalar tarafımızdan mutlaka paketlenerek koruma altına alınır.

Bursa Arda Evden Eve Nakliyat ile ilgili tüm dileklerinizi bizimle iletişim kurarak istediğiniz sorulara cevap bula bilirsiniz.

Sosyal Medya ile Paylaş
ARA
Konum