7/24 İletişim

0 552 476 77 16

7/24 İletişim
Biz Size Ulaşalım

info@bursaardaevdeneve.com

Biz Size Ulaşalım
Whatsapp
Profesyonel Evden Eve Nakliyat

Profesyonel Evden Eve Nakliyat

Profesyonel evden eve nakliyat hayal ettiğiniz evi aldığınızda ya da iş, evlilik gibi sebeplerle yeni bir yere taşınmanız gerektiğinde planlanması gereken birçok iş vardır. Elektrik, su veya doğalgaz aboneliklerinin yapılması, kullanılmayan eşyaların ne yapılacağına karar verilmesi; bunlardan sadece birkaçıdır. Hem manevi hem de maddi değeri olan eşyalarınızı hangi firma ile taşıyacağınız da bu noktada vermeniz gereken önemli bir karardır. Evden eve profesyonel taşıma sayesinde hizmet kapsamını kendiniz belirleyebilir; taleplerinizin birebir gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.

Profesyonel Evden Eve Nakliyatta Doğru Adres

Bursa Arda Evden Eve Nakliyat, kaliteden hiçbir zaman ödün vermeyenler için en doğru adrestir. Paketlemeden kolilemeye, taşımadan montaja kadar her aşamada deneyimli personellerimiz görev alır. Her ihtimal göz önünde bulundurularak eşyalarınız taşıma sırasında sigortalanmaktadır. Bu sayede, bir hasar söz konusu olması halinde zararınız firmamızca karşılanır. Tabak, bardak gibi eşyalarınız kolilere yerleştirilmeden önce kağıtlara tek tek sarılmaktadır. Evden eve taşımacılık firmamızın personelleri, elektronik eşyalarınızda bulunan kablo veya diğer donanımların hasar görmemesi için sağlam bir paketleme yapar. Mobilyalarınızın çizilmelere karşı korunması için gereken özeni gösteren ekibimiz, tüm eşyalarınızı hasarsız veya eksiksiz şekilde taşıma aracına yerleştirir.

Profesyonel Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Ekibimiz tarafından evinizde yapılacak ön inceleme çalışmasının ardından size sunulan fiyat; mesafe, eşya sayısı, bina yüksekliği gibi detaylara uygun şekilde belirlenmektedir. Eşya sayısının çokluğu, kullanılması gereken personel sayısını da artırır. Şehirler arası yol mesafesi fazla olduğunda ise maliyet artışına bağlı bir fiyat artışı gerçekleşir. Çok sayıda masrafınız varken uygun fiyat seçenekleri ile firmamız, size büyük avantaj sağlar. Eviniz yüksek bir katta bulunuyorsa asansörlü evden eve nakliyat yapılması gerekir. Nakliye işlemi sırasında çevredeki insanlara gerekli uyarılar ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Merdivenle taşımaya göre daha kısa sürede eşyaların taşınmasını sağlayan asansörlü sistem; bina ve çevre koşullarının uygun olmaması halinde asansör sistemi kullanılamaz. Bu gibi durumlarda ekstra personel ilavesi ihtiyacı doğabilmektedir. Her durumda geliştirdiği uygun çözümlerle sizi sıkıntıya sokmayan firmamızdan hizmet almanız halinde, yeni evinize hızlı bir şekilde yerleşebilir veya dekorasyon çalışmalarınıza başlayabilirsiniz.

 

Sosyal Medya ile Paylaş

1 Yorum

  • Ali ÖZTÜRK

    Ofis taşıma olarak hizmet aldım çok memnun kaldım çok teşekkür ederim

    Cevapla

Bir yorum gönder

ARA
Konum