7/24 İletişim

0 552 476 77 16

7/24 İletişim
Biz Size Ulaşalım

info@bursaardaevdeneve.com

Biz Size Ulaşalım
Whatsapp
Bursa evden eve nakliyat Bursa Evden Eve Nakliyat - Arda Taşımacılık

Evden Eve Taşımacılık Bursa Nakliyat

Evden Eve Taşımacılık Bursa Nakliyat

Evden eve taşımacılık Bursa nakliyat denince akla ilk gelen Arda Nakliyat Evden Eve. Hizmet vermeye başladığı yıldan bu yana Bursa’ lıların gönlünde taht kurmayı başaran tek firmadır. Yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübesiyle evden eve nakliyatın göz bebeği olmuştur.

evden eve hasarsız nakliyat

Durum böyle olunca evden eve taşınmak isteyen insanlarımızın bizden beklentileri de çok farklı olmaktadır. Evden eve taşınma sırasında yapmanız gerekenlerin en önemlisi özel eşyalarınızı alıp çıkmaktır. Geriye kalan her şeyi biz hallediyoruz.

Özel olarak hazırlattığımız koruyucu ambalajlarla her türlü eşyalarınız sarıyoruz . Yine kırılacak eşyalarınızı paketleme sistemiyle iyice paketlendikten sonra taşıyoruz. Sıradan evden eve nakliyat firmaları gibi eşyalarınız üst üste veya karışık bir şekilde araçlara yüklemiyoruz.

 

 

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler arası taşıma, Bursa Arda evden eve nakliyat sektörünün en meşakkatli ve zahmetli hizmet ağıdır. Bu nedenle Zahmet ve Meşakkati minimuma indirmek bizim asıl görevimizdir. Bu zahmetli hizmeti Bursa şehirler arası nakliyat hizmetlerini sizin yerinize biz düşünelim ve biz taşıyalım. Şehirler arası mesafenin uzak olması eşyanın hasar riskini arttırmaktadır. sehirler-arasi-esya-tasima

Bursa Evden Eve Nakliyat veya Arda Evden Eve olarak riski minimize ederek sizlere taşınma sağlıyoruz. Havalı pat pat veya özel paketleme hizmetlerimiz ile yapılan ambalajlama işimizi kolaylaştıracaktır veya riski minimize edecektir.

Şehirler arası nakliye veya Arda evden eve nakliyat  yıllarca tecrübe kazanmış eğitimli personellerimizle eşya naklinizi gerçekleştiriyoruz.

 

Asansörlü Taşımacılık

Asansör olmayan yüksek katlı binalarda son yıllarda gelişen uygulanan asansörlü nakliyat hizmetlerinde teknolojik makinalar bulundurur.  Asansörlü taşıma hizmetlerinde profesyonel bursa-asansorlu-esya-tasimaekibimiz ile kaliteli hizmet sunan Bursa’nın en iyi firmasıdır. Bursa evden eve asansörlü taşımacılık yeni yapılan çok katlı binaların çoğalmaya başlamasıyla hızla gelişmiştir.

 

Arda  Nakliyat; Firmamız Asansörlü Nakliyat , Şehir içi ve Şehirler arası nakliyatta sektöründe lider firmalarından biridir. Diğer firmalardan farklı olarak sorun tanıma , iş takip sistemi, anında hizmet ve kaliteli hizmet gibi hizmetleri ile ilgili güçlendirmiştir.

Sosyal Medya ile Paylaş

1 Yorum

  • Yılmaz yilmaz

    Bursa arda nakliyat ile evimizi taşıttık. Hizmet , çalışanlar, yönetim bölümü dahil olmak üzere baştan sona herkese verdikleri hizmet için teşekkür ediyorum. Hayırlı işler diliyorum kendilerine. Teşekkürler arda nakliyat

    Cevapla

Bir yorum gönder

ARA
Konum