7/24 İletişim

0 552 476 77 16

7/24 İletişim
Biz Size Ulaşalım

info@bursaardaevdeneve.com

Biz Size Ulaşalım
Whatsapp
evden eve hasarsız nakliyat

Nakliyat Firması Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Evden eve taşıma firması seçerken dikkatli olmanızı öneririz! Evet bunu özellikle söylüyoruz. Çünkü bu zamana kadar bize ulaşan birçok taşınacak kişi daha önce taşındığı firma ile aralarında çok fazla sorun çıktığını belirtti. Biliyoruz bizim sektörümüz sorunlu bir sektör ve bu kadar fazla şikayet duyunca biz de bu yazıyı yazmayı düşündük. Sizlere nakliyat firması seçerken daha dikkatli olmanız gerektiğini belirtmek istiyoruz.

Evden eve Taşıma Sektöründe Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Evet şimdi kaliteli evden eve taşıma firmalar ile diğerlerini nasıl ayırt edeceğinizden bahsedeceğim. Öncelikle en temel ayırt edici özellik size verdikleri fiyat olacaktır. Aynı taşınmaya diğer firmalar ortalama 1500 TL fiyat verirken aralarından birisi 100 TL fiyat verdiği zaman anlayın ki o adam nakliyeci değil. Kesinlikle sizi mağdur eder. Ya taşınma günü taşımaya gelmez. Ya da gelir ve fiyat arttırımı talebinde bulunur. Hiç birini yapmasa da verdiği hizmet çok kötüdür ve eşyalarınıza illa ki zarar gelir.

Her sektörde olduğu gibi taşımacılık sektöründe de sıkıntılı arkadaşlar oldukça fazladır. Hatta hiç bir sektörde bu kadar fazla çürük elmanın olmadığı aşikar. Bu arkadaşlar size kendilerinde olmayan şeyleri varmış gibi gösterirler. Kendilerini büyük büyük nakliyatçılar gibi tanıtırlar. Fakat işin aslı farklıdır. Bir tane kamyoneti olan (hatta çoğunun kamyoneti bile yoktur), Bursa’da evden eve nakliyat işinden hiç anlamayan kişilerdir bunlar. Siz bu gibi insanlarla anlaştığınız zaman alacağınız hizmetin çok iyi olmasını beklersiniz. Ama sonuç hep hüsran olur. Hizmetten kesinlikle memnun kalmazsınız hatta pişman olursunuz.

Bir diğer özellik ise K3 belgesine sahip olup olmadığıdır. K3 belgesi ev ve ofis eşyası taşıyabilmek için gerekli olan bir taşıma belgesidir. Konuştuğunuz kişiden bu belgenin bir örneğini isteyebilirsiniz.

Bu iki done yeterli olacaktır. Fakat taşımacılık firmaları ile anlaşmadan önce internetten 5 dakikalık bir araştırma ile biz firmalar hakkında oldukça fazla bilgi edinebilirsiniz.

Sosyal Medya ile Paylaş

Bir yorum gönder

ARA
Konum