7/24 İletişim

0 552 476 77 16

7/24 İletişim
Biz Size Ulaşalım

info@bursaardaevdeneve.com

Biz Size Ulaşalım
Whatsapp
Bursa Eşya Taşıma

Bursa Nakliyat

Bursa nakliyat  ile taşınmak isteyen müşterilerimizin birçoğu nasıl rahat taşınabileceği hakkında bilgi edinmek istemektedir. Bu nedenle sizlere yardımcı olmak adına nakliyat hizmeti vermekteyiz. 

Ev taşıma işlemi paketleme veya taşıma süreçlerinde zaman gerektirmektedir.  Bu durum olduğundan  daha zor bir süreçtir. Bu nedenle ilk defa taşınan veya taşınma sürecinde neyin nasıl olması gerektiğini bilmedikleri ve bu rahatlık bilgilerine ihtiyaçları oldukları görülmektedir.

Bursa evden eve nakliyat işleminin yapılmasının son zamanlarda yaygınlaşmaya başladığı bir il olmaktadır. Günümüzde birçok kişinin iş sahibi olması ve büyük çoğunluğun memur olması nedeni ile tayinlerden dolayı taşınmaya ihtiyaç duymaktadır. Bu nedenle taşınma şeklinin çok fazla olduğu görülmektedir. Aynı zamanda taşınma sırasında birçok işlem bulunmaktadır. Bu işlemler şunlardır:

Bursa Taşıma - Arda Taşımacılık

Bursa Taşıma – Arda Taşımacılık

Ev Toplarken Nelere Dikkat Edilmektedir ?

Bursa evden eve nakliye hizmeti sunun firmaların birçoğu paketleme hizmeti de sunmaktadır. Bu nedenle paketleme işlemlerinin yapılması ev sahiplerine büyük bir olanak sunmaktadır. Bu sebeple çoğunlukla bu hizmet tercih edilmektedir.

Ev taşıtırken dikkat edilmesi gereken birçok işlem bulunmaktadır. Bunlardan en önemlisi de evin toplanmasıdır. Evini kendisi toplayacak olan kişilerin birçoğu bu işlemi uzun bir zaman önce başlayarak yapması gerekmektedir.

Uzun zaman önceden başlamanın en önemli nedeni eşyaların ufak olduğu kadar kolilemesi uzun zaman almaktadır. Bu aşamada bilinmesi gereken en önemli unsur ev içerisindeki en ufak olan eşyalardan başlanması gerekmektedir. Dekorasyon için kullanılan abajur, vazo, kitaplar gibi küçük ev eşyalarının toplanması ile başlanması gerekmektedir.

Taşınırken Koltuklar Nasıl Paketlenmektedir?

Ağır ev eşyalarının taşınması ev taşımada büyük bir sorun olarak görülmektedir. Bu sorunun önlenmesi için farklı işlemlerden destek alınmaktadır. Bu eşyaların taşınması sırasında hasar almasını önlemek için paketlenmesine özen gösterilmesi gerekmektedir.

Bursa evden eve  yapılırken ev eşyalarının paketlenmesine büyük özen gösterilmektedir. Ağır eşyaların koltuk, yatak ve bunun gibi parçalanamaz olan eşyaların taşınmasında dikkatli olunmaktadır. Bunun için paketlenmesinin iyi bir şekilde yapılmış olması gerekmektedir.

Paketleme hizmeti vermekte olduğumuz Bursa nakliyat firmamız koltuklarınızı en iyi şekilde paketlemektedir. Taşınma sırasında oluşabilecek olan hasarları en aza indirmeyi hedeflemektedir.

Paketleme hizmeti vermediğimiz müşterilerimizde kendilerinin paketlemesinde yanlış şekilde yapmaktadır. Yanlış olan paketlemeler çıkarılarak bantlar ve poşetler daha dikkatli bir şekilde yapılmaktadır

Bursa Nakliyat - Arda Taşımacılık

Bursa Nakliyat – Arda Taşımacılık

Koltuk Paketleme İçin Hangi Malzemeler Kullanılmaktadır?

Koltukların taşınması sırasında kapılardan çıkarılması genellikle zor olmaktadır. Bu nedenle eşyanın dışarı çıkarılması için en önemli olan işlemlerden bir tanesi paketlemedir.

Bursa evden eve yapılması için paketlenmiş olan koltuklar ve diğer parçalanamaz olan eşyalar paketlenerek taşınmaktadır. Koltukların paketlenmesi için naylonlar kullanılmaktadır. Bu yöntem sayesinde naylonların birbirine tutturulması için ilk olarak şeffaf bantlar tercih edilmektedir.

Koltukların paketlenmesi öncesinde ilk olarak yapılması gereken koltukların özenli bir şekilde temizlenmiş olmaktadır. Bursa evden eve taşımacılık yapılmadan önce koltuklar arasında toz, kırıntı ve benzeri kalıntıların bulunmaması gerekmektedir. Bu durum mobilyaların taşınırken mobilya yüzeyinin zarar görmemesi ve kılıflarının yırtılıp parçalanmaması için çok önemlidir.

Bursa Evden Eve Nakliyat Firması İle Taşınma Nasıl Yapılmaktadır ?

Bursa evden eve nakliyat hizmeti veren firmalar ile taşınmayı daha kolay bir hale getirmek mümkün olmaktadır. Taşınmak istediğiniz yerden diğer eve en kaliteli şekilde taşınması sağlanabilmektedir. Bunun sonucunda yorulmadan ve sıkıntı çekmeden taşınmak mümkün hale gelebilmektedir.

Ev taşımak isteyen kişilerin ilk olarak kendilerinin taşınmaya çalışması büyük bir zorluk çıkarmaktadır. Kişiler eşyaların nasıl taşınması gerektiğini tam olarak bilmediklerinden, eşyaların zarar görmesi ve bazı mobilyalarda yoğun bir hasar olabileceği görülmektedir.

Bursa nakliyat şirketleri arasında bulunan firmamız siz değerli müşterilerimiz için en uygun hizmeti sunmaktadır. Eşyaların özenli bir şekilde taşınması ve yerleştirilmesi için hizmet vermekteyiz.

Eşyalarınızın daha iyi bir şekilde taşınması ve yüksek katlara eşyaların taşınması için asansörlü araçlar ile taşınmayı sağlamaktayız. Bunun yanı sıra paketleme hizmeti de vermekteyiz. Sizlerin ev taşıma işlemlerinde hiç uğraşmadan zorluk çekmeden taşınmanızı sağlamaktadır.

Bursa Nakliyat Firmalarının Paketleme Hizmeti 

Evden eve nakliyat Bursa firmamız ile siz değerli müşterilerimize sunmuş olduğumuz en önemli ve son zamanlarda en çok tercih edilen hizmetlerden bir tanesi paketleme hizmetimizdir.

Daha az zaman kaybı ve daha hızlı bir taşınma işlemleri için paketleme hizmetimizi sizlere sunmaktayız. Paketlenmesi için eşyalar ilk olarak birincil bir paketlenme ile korunması sağlanmaktadır.

Daha sonrasında karton kutulara sarılmakta, kolilemekte ve kasalara koymakta bu işlemden sonraki işlemlerdir. Bu işlemlerin yapılması eşyaların taşınma sırasında hasar görmesini engellemektedir.

Bursa evden eve nakliyat tavsiye içerisinde en çok yer alan  paketleme hizmeti verilmektedir. Kişilerin hem güç hem de zaman kaybının önüne geçmek adına kullanış oldukları bu işlemler her zaman için daha fazla fayda sağlamaktadır.

 

Bursa Nakliye - Arda Taşımacılık

Bursa Nakliye – Arda Taşımacılık

Asansörlü Evden Eve Nakliyatın Faydaları 

Bursa evden eve nakliye işleminin en önemli yöntemlerinden birisi asansörlü araçlar ile taşıma yöntemidir.

Asansörlü araçların kullanılması ile taşınmanın yapılmasında eşyaların hasar alması büyük bir ölçüde engellenmektedir. Ev eşyalarının taşınması sırasında kapılardan ve merdivenlerden indirilmesinde yoğun bir insan gücü ile eşyaların hasar alması söz konusu olmaktadır.

Asansörlü taşıma yapılırken eşyaların balkon veya cam gibi alanlardan dışarı çıkarılması sağlanmaktadır. Bu  nedenle eşyaların ev içerisindeki cama uzatılan asansörlü araç bölgesine yerleştirilerek özenli bir şekilde sabitlenmesi ile eşyalar araca indirilmektedir.

Daha sonrasında da bu eşyalar araç içerisinde özenli bir şekilde yerleştirilmekte taşınılacak olan alana götürülmektedir. Bu hizmetin sağlanması için olan fiyatlandırma yapılırken eşyaların miktarı ve taşınılacak alanın yüksekliğine bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Bursa Nakliyat Fiyatlandırması Nasıl Yapılmaktadır?

Son zamanlarda en çok tercih edilen taşınma yöntemlerinden birisi olan nakliyat şirketleri ile taşınma günümüzde yaygın bir şekilde kullanılmaktadır.

Bu hizmetin verilmesi sırasında farklı fiyatlandırma seçenekleri bulunmaktadır. Verilen hizmete ve iller arası mesafe uzunluğuna göre fiyatlandırmalar değişmektedir.

Bursa evden eve nakliyat fiyatları asansörlü taşıma, paketleme ve sigortalama hizmetlerinin tercih edilmesine göre değişiklik göstermektedir. Kişilerin evlerinde bulunan eşyaların miktarına göre fiyatlandırmaktayız. Aynı zamanda büyüklükleri ve araçların bu eşyalara oranlı olarak değiştirilmesine bağlı olarak fiyatlarda artış gözlemlenebilmektedir.

Taşınılacak olan binanın yüksekliği ne kadar yüksek olursa o kadar büyük bir asansörlü araç kullanımı sağlanmaktadır. Bu durumlarda da fiyatlandırmalarda farklılık görülebilmektedir.

Şehirler arası mesafenin ne kadar uzun olduğu bu fiyatlandırmada büyük bir etkiye sahip olmaktadır. Fiyat bildirmeden önce müşterilere mesafe hesaplama işlemleri yapılarak gerekli fiyatlandırmalar yapılmaktadır.

Sosyal Medya ile Paylaş
ARA
Konum