7/24 İletişim

0 552 476 77 16

7/24 İletişim
Biz Size Ulaşalım

info@bursaardaevdeneve.com

Biz Size Ulaşalım
Whatsapp
Bursa Evden Eve Nakliyat - Arda Taşımacılık

Evden Eve Nakliyat Firmaları

Evden eve nakliyat firmaları ‘nı yeni bir eve taşınmaya karar verdiniz. İlk yapmanız gereken nakliyat firmalarını araştırmak olmalıdır. Güvenli bir evden eve nakliyat hizmeti için bir çok kriterleri bir arada değerlendirmek durumundasınız.

Bursa evden eve nakliyat hizmeti veren pek çok firma bulunmaktadır. Bu nedenle köklü veya güvenli olan firmayı bulmak konusunda dikkatli olmalısınız. Genelde evden eve nakliye için en çok sorulan soru  şudur: “Bursa evden eve nakliyat ne kadar?” şeklinde olsa da bunun çok yanlış bir yaklaşım olduğunu söylemek mümkündür. Çünkü fiyat değil eşyanın zarar görmeden ve güvenli bir şekilde taşıması önemlidir.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Evden eve nakliyat firmaları ‘nın doğru fiyatı verebilmesi için bazı detayların bilinmesi gerekmektedir. Bu detaylar şunlardır. Taşınacak eşyalarınızın maddi değeri veya fiziksel durumu ile ilgili sizlerden detaylı bilgi alınmalıdır. Eşyalarınızın durumu ve taşınacağınız dairenin katı gibi konuları öğrenerek hesaplama yaptıktan sonra sizlere fiyat söylenebilmektedir. Bu hesaplamalar yapılmadan telefonda evden eve nakliyat için size söylenen hiçbir fiyata güvenmemelisiniz.

Evden eve eşya taşıma hizmetinde, eşyalarınızın kaç kişi tarafından, hangi koşullarda ve ne kadar sürede taşınacağını sorabilirsiniz. Taşınma günü ve saatiniz için öncesinde randevu almayı unutmayınız. Bunun yanında asansörlü taşımacılık için tecrübeli bir fima olmasına dikkat etmelisiniz.  Eğer  tecrübeli  firma ile taşınırsanız hem eşyalarınız zarar görmez hem de zamandan tasarruf etmiş olursunuz.

Sosyal Medya ile Paylaş

4 Yorum

 • Hasan Türközü

  Merhabalar, evimizi taşımak istiyoruz. Ücretlendirme nasıl yapılıyor bilgi alabilirmiyim

  • admin

   Hasan Bey merhabalar, detaylı bilgi için iletişim sayfamızdaki bilgilerden bizimle telefon yolu ile iletişime geçebilirisin.

 • Candan Özüpek

  Merhabalar, eşya taşımak istiyorum. farklı evden eve taşıma firmaları var fiyat verebilirmisiniz. Bursa’dan Eskişehire taşınıyoruz.

  • admin

   Mail yoluyla iletişime geçilmiştir.

Comments are closed.

ARA
Konum